Alkalmaink december közepétől január 8-ig

December 13-án, kedden fél 10-től a Pszichiátriai betegek otthonában tartunk istentiszteletet.
December 15-én, csütörtökön 15.30-tól Bánfalvára, a Gemeindenachmittagra várjuk mindazokat, akik karácsonyi énekeket szeretnének énekelni. Különös szeretettel hívogatjuk konfirmandusainkat.
December 16-án, pénteken 16 órától adventi áhítatot tartunk Ágfalván.
December 17-én, szombaton 10 órától gyerekdélelőttre várjuk a hittanosokat és barátaikat Ágfalván.
December 17-én, szombaton 16.30-tól adventi zenés délutánra hívogatunk Bánfalván a Hajnal téren.
December 18-án, vasárnap 9 órától Ágfalván, 10.30-tól Bánfalván lesz német nyelvű istentisztelet úrvacsorával.
December 18-án, vasárnap 16 órától a Békeláng elnevezésű, a lépesfalvi gyülekezettel közös, kétnyelvű istentiszteletünkre hívogatunk a lépesfalvi határátkelőhöz.
December 20-án, kedden kedden fél 10-től a Pszichiátriai betegek otthonában tartunk istentiszteletet.
December 22-én, csütörtökön 10 órakor a karácsonyi műsor próbája lesz a templomban.
December 24-én, szenteste 16 órakor Bánfalván, 18 órakor Ágfalván tartunk istentiszteletet.
December 25-én, karácsony napján 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Bánfalván lesz istentisztelet – a gyerekek műsorával, úrvacsora osztással.
December 26-án, karácsony másnapján 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Bánfalván lesz német nyelvű istentisztelet.
December 31-én, óév este 15 órakor Bánfalván, 16.30-kor Ágfalván lesz istentisztelet.
Újév napján, január elsjén 15 órakor Bánfalván, 16 órakor Ágfalván lesz istentisztelet.
Január 6-án, pénteken, vízkereszt napján 15 órakor Bánfalván, 16 órakor Ágfalván tartunk istentiszteletet.
Január 8-án, vasárnap 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Bánfalván lesz családi istentisztelet.