Áprilisi alkalmaink Ágfalván

Április 2-án, vasárnap 9 órakor családi istentiszteletet tartunk.
Április 6-án, csütörtökön 15.45-kor konfirmációi óra lesz.

Április 7-én, pénteken egyházmegyei közgyűlés lesz Farándon.
Április 9-én, vasárnap 9 órakor magyar nyelvű úrvacsorás istentiszteletre hívogatunk.
Április 12-én, szerdán 17 órakor mozgássérült fiatalok adják elő Jézus passióját a templomban.
Április 13-án, csütörtökön 10 órakor a Pszichiátriai Betegek Otthonában tartunk katolikus testvéreinkkel közös ökumenikus istentiszeletet.
Április 13-án, 15 órakor nagycsütörtöki úrvacsorás istentiszteletre hívogatunk a gyülekezeti terembe.
Áprlisi 14-én, 9 órakor nagypénteki istentiszteletre hívogatunk.
Április 17-én, 5.30-kor hajnali istentiszteletet tartunk, utána pedig reggelire várunk szeretettel mindenkit.
Április 17-én, húsvét vasárnapján 9 órakor magyar nyelvű úrvacsorás istentisztelet lesz.
Április 18-án, húsvét hétfőjén 9 órakor német nyelvű úrvacsorás istentisztelet lesz.
Április 20-án, csütörtökön 15.45-kor konfirmációi óra lesz.
Április 21-én, pénteken 14.30-kor zenés Orff-foglalkozásra várjuk a gyerekeket.
Április 22-én, szombaton konfirmandusnapra utazunk gyülekezetünk konfirmandusaival Pöttelsdorfba.
Április 23-án, vasárnap 9 órakor magyar nyelűvű istentiszteletre hívogatunk.

Április 27-én, csütörtökön 15.45-kor konfirmációi órát tartunk.
Április 29-én, szombaton 15 órakor gyerekdélutánra hívogatjuk a hittanosokat és barátaikat.