Megújult az ágfalvi templom ötödik ablaka

2017. augusztus 7-én Fehér Hajnalka művésznő műhelyéből visszaérkezett és beépítésre került templomunk ötödik ólomüveg ablaka. Felvételeinken a beépítés folyamata látszik.
Köszönjük mindazok támogatását, akiknek fontos templomunk, és áldoztak arra, hogy ablakaink megújulhassanak.
A huszonhárom ablakból ez volt az ötödik, amelyet fel tudtunk újítani. Ahhoz, hogy a fennmaradó tizennyolc ablak megújulhasson, további adományokra van szükségünk.
A nagy ablakok restaurálásának ára 430.000 ezer forint, a kicsiké 350.000 forint. Akik egy-egy ablakot "örökbe fogadnak", azaz egy ablak restaurálásának teljes költségét kifizetik, azoknak a nevét belegravírozzuk az ólomüvegbe. Akik legalább százezer forint értékben támogatják a felújítást, azoknak a neve - a teljes felújítás után - kis táblákon lesz olvasható. Aki ötezer forint értékben támogatja a felújítást, azok ablakjegyet kapnak. Bármilyen kis támogatás számít. Köszönjük adományaikat. Az adományozók listája megtekinthető honlapunkon.

Adományaikat a lelkészi hivatalban, az ágfalvi Takarék Szövetkezetben fizethetik be, vagy a követkző számlaszámra utalhatják: 11737083-20095187 OTP Sopron

Képek: http://agfalva.lutheran.hu/node/5593