Decemberi alkalmaink Ágfalván

December elsején, pénteken fél háromkor Orff-foglalkozást tartunk.
December elsején, pénteken 18 órakor indul a „felnőtt hittan” beszélgetőkörünk, ahová szeretettel várjuk a hitéletről beszélgetni, tanulni kívánókat.
December 2-án, szombaton 15 órától adventi gyerekdélutánra várjuk a hittanosokat és barátaikat.
December 3-án, vasárnap 9 órakor családi istentiszteletünk lesz, amelyen a gyerekeket szeretnénk egy kis Mikulás-ajándékkal is meglepni.
December 5-én, kedden 9.30-kor a pszichiátriai betegek otthonában tartunk adveni áhítatot.
December 7-én, csütörtökön 16 órakor konfirmációs óra lesz.
December 8-án, pénteken 16 órától adventi áhítat lesz a gyülekezeti teremben.
December 9-én, szombaton 16 órakor Völgyessy-Szomor Fanni koncert lesz Sopronbánfalván. Nagy szeretettel hívogatunk oda is minden kedves érdeklődőt.
December 10-én, vasárnap 9 órakor magyar nyelvű istentisztelet lesz úrvacsorával.
December 12-én, kedden 9.30-kor a pszichiátriai betegek otthonában tartunk adveni áhítatot.
December 14-én, csütörtökön 16 órakor a konfirmandusokkal közösen várunk szeretettel mindenkit, aki karácsonyi és adventi énekeket énekelne szívesen egy pohár finom tea mellett.
December 15-én, pénteken fél 3-tól órakor Orff-foglalkozás lesz.
December 15-én, péntekeken 16 órától adventi áhítat lesz a gyülekezeti teremben.
December 17-én, vasárnap 9 órakor német nyelvű istentiszteletre váruk szeretettel mindenkit.
December 17-én, vasárnap 16 órától a békeláng meggyújtására kerül sor a lépesfalvi határátkelőnél.
December 19-én, kedden 9.30-kor a pszichiátriai betegek otthonában tartunk adveni áhítatot.
December 23-án, szombaton 16 órától ifjúsági óra lesz Bánfalván.
December 24-én, vasárnap 18 órakor tartunk szentesti istentiszeletet.
December 25-én, karácsony első napján 9 órakor magyar nyelvű istentisztelet lesz a hittanosok szereplésével.
December 26-án, karácsony második napján 9 órakor német nyelvű istentisztelet lesz.
December 31-én, vasárnap, óév estéjén 17 órakor tartunk istentiszteletet. Ezen az istentiszteleten megemlékezünk az idén kereszteltekről,  az idén konfirmáltakról, az esketettekről és halottainkról is.
Január elsején 15.30-kor tartunk újévi istentiszteletet.