Januári alkalmaink Ágfalván

Január elsején, hétfőn kétnyelvű istentisztelet 15.30-kor.
Január 5-én, pénteken 14.30-tól Orff-foglalkozást tartunk.
Január 5-én, pénteken 18 órakor a bánfalvi gyülekezeti teremben lesz a kövekező  „felnőttkörünk”, amelyben hitéleti kérdésekről beszélgetünk.
Január 7-én, vasárnap 9 órakor családi istentiszteletre várunk kicsiket és nagyokat.
Január 11-én, csütörtökön 16 órától konfirmációs óra lesz. (Januárban Bánfalván.)
Január 14-én, vasárnap 9 órakor magyar nyelvű úrvacsorás istentiszteletre hívogatunk.
Január 17-én, csütörtökön 16 órától konfirmációs óra lesz. (Januárban Bánfalván.)
Január 19-én, pénteken 14.30-tól Orff-foglalkozást tartunk.
Január 20-án, szombaton 15 órától gyerekdélutánra várjuk hittanosainkat és barátaikat.
Január 20-án, szombaton 17 órától ifjúsági órát tartunk.
Január 21-én, vasárnap 9 órakor német nyelvű úrvacsorás istentisztelet lesz.
Január 25-én, csütörtökön 16 órától konfirmációs óra lesz. (Januárban Bánfalván.)
Január 25-én, csütörtökön 17 órától ökumenikus istentiszteletre várunk szeretettel mindenkit az ágfalvi gyülekezeti terembe.
Január 28-án, vasárnap 9 órakor magyar nyelvű istentiszteletet tartunk.

Erős vár a mi Istenünk!

Heinrichs Michael és Eszter lelkészek és Plöchl Ildikó hitoktató