Nagyheti alkalmaink

Virágvasárnap - március 25.
"Ahogyan Mózes felemelte a kígyót a pusztában, úgy kell az Emberfiának is felemeltetnie, hogy aki hisz, annak örök élete legyen őbenne." (Jn 3,14-15)
Istentiszteleteinken - 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván -  beiktatjuk a gyülekezet újonnan választott presbitereit és tisztségviselőit.

Nagycsütörtök - március 29.
"Emlékezetessé tette csodáit, kegyelmes és irgalmas az Úr." (Zsolt 11,4)
9.30-kor a Pszichiátriai Betegek Otthonában tartunk istentiszteletet.
16 órakor Ágfalván - a gyülekezeti teremben - lesz úrvacsorás, kétnyelvű istentisztelet. Az eddigi évekhez hasonlóan asztal körül ülve vesszük az Úr testét és vérét.
18 órakor Sopronbánfalván tarunk istentiszteletet - széder esti liturgiával, vacsorával.

Nagypéntek - március 30.
"Úgy szerette Isten a világot, hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen." (Jn 3,16)
Nagypénteken 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván tarunk istentiszteletet.

Húsvét vasárnapja - április 1.
Krisztus mondja: „Halott voltam, de íme, élek örökkön-örökké, és nálam vannak a halál és a pokol kulcsai.” (Jel 1,18)

Ágfalván 5.30-kor hajnali istentisztelet tartunk. Az alkalom a gyülekezeti ház udvarán kezdődik a húsvéti tűz meggyújtásával. Istentiszteletünk után közös gyülekezeti reggelire várunk szeretettel mindenkit.
Ágfalván 9 órakor magyar nyelvű istentiszteletre hívogatunk.
Sopronbánfalván 10.30-kor húsvéti családi istentisztelet lesz.

Húsvét hétfője - április 2.
"Hát nem ezt kellett-e elszenvednie a Krisztusnak, és így megdicsőülnie?" (Lk 24,26)
Húsvét hétfőjén 9 órakor Ágfalván tartunk német nyelvű istentiszteletet.