Búcsú Bánfalván

Szeretettel hívogatunk minden mindenkit a bánfalvi búcsúba. Szeptember 9-én, búcsú szombatján 15.30-kor az Ágfalvi Alkotókör mutatkozik be képzőművészeti munkákkal az evangélikus templom udvarán. A kiállítás megtekintését követően szeretettel várunk mindenkit süteményre és egy pohár borra.

Másnap, szeptember 10-én, vasárnap ünnepi isteniszteletünk fél 11-kor kezdődik. Ezen a napon ünnepeljük régi, "elcserélt" templomunk templomszentelésének 130. évfordulóját. Az alkalmon igét hirdet Szemerei János püspök és liturgiai szolgálatot végez Mesterházy Balázs esperes. Az istentisztelet keretében megkoszorúzzuk régi templomunk emléktábláját. Az alkalom után szerény szeretetvendégségre várunk mindenkit templomunk udvarán.
Erős vár a mi Istenünk!