Ünnepi istentiszteletek Sopronbánfalván

December 24-én, szenteste 16 órakor tartunk fáklyafényes, "csillagszórós" istentiszteletet fúvós zenével a templom udvarán. Az alkalom után közös teázásra, forralt borra hívunk mindenkit.

December 25-én, karácsony első napján betlehemessel és a a hittanosok műsorával közösen lesz ünnepi istentiszteletünk fél 11-kor a fűtött templomban.

December 26-án, karácsony másnapján 10.30-kor német nyelvű úrvacsorás istentisztelet lesz.

December 31-én, óév napján 15 órakor lesz istentisztelet, melyen gyertyát gyújtunk a gyülekezetünkben 2022-ben megkereszteltekért, esketettekért, konfirmáltakért, illetve azokért, akiket eltemettünk.

Január elsején 10.30-kor lesz istentisztelet Mesterházy Balázs szolgálatával.

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit, felekezeti hovatartozástól függetlenül!