Kerületi artikuláris nap Celldömölkön

A Nyugati (Dunántúli) Evangélikus Egyházkerület szeretettel várja gyülekezetünk tagjait a május 21-én, vasárnap Celldömölkön tartandó artikuláris napra! Ezen a vasárnapon az ágfalvi és a bánfalvi templomunkban nem tartunk istentiszteletet, a celldömölki közös alkalomra hívunk mindenkit.

A résztvevőktől 2.000 forintos étkezési hozzájárulást kérnek a szervezők, melyet a helyszínen kell befizetni, ennek ellenében kapják meg a karszalagokat, amelyek ebédjegyként is szolgálnak majd. A speciális étkezési igényeket sajnos nem tudják megoldani.

Kérjük, hogy a férfiak egy kalapot, az asszonyok pedig egy kendőt hozzanak magukkal az eseményre, hogy ezen keresztül is felidézhessük az artikuláris kor hangulatát.

Jelentkezni lehet május 10-ig, majd együtt adjuk le a gyülekezetünkből érkezők létszámát.

Tel.: 06208242611