Alkalmaink pünkösdig

Május 13-án, szombaton konfirmandusnap 9-14 óráig.

Május 14-én, vasárnap istentisztelet a konfirmandusok vizsgájával, hitvallásaival. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván. 15 órától pedig a vizsga második részére kerül sor, ahol a gyerekek a presbitérium előtt vizsgáznak.

Május 19-én, pénteken 16.30-tól gyerekdélután lesz Bánfalván

Május 21-én, vasárnap Celldömölkön lesz 10 órától egyházkerületi nap. Ezen a napon gyülekezeteinkben nem tartunk istentiszteletet.

Május 28-án, pünkösd vasárnap kerül sor gyülekezeteinkben a konfirmációra. 9 órakor Ágfalván, 11.30-kor (!) Bánfalván.

Május 29-én, pünkösd hétfőjén 10 órakor határ menti istentiszteletet tartunk az ágfalvi templomban. Az alkalomra nagy szeretettel hívogatunk mindenkit Ágfalváról, Bánfalváról, Lépesfalváról és a környékból. Az istentisztelet után szeretetvendégséget tartunk, melyre süteményadományokat szeretettel fogadunk.