Téglajegyek a bánfalvi evangélikus templomért

Jó egy évvel ezelőtt arról írtunk, hogy van egy álmunk arról, hogy a bánfalvi evangélikus templom egyszer olyan szép lesz, hogy csodájára járnak... Ez az álom teljesült, a templom külsőleg megújulhatott. Nagyon hálásak vagyunk mind az Önök segítségéért, mind a pályázatokon elnyert forrásokért.

Az udvaron is megkezdődtek az építkezések. Lépcső, burkolat, földmunkák, burkolások.. Látványos a fejlődés, de sajnos hamarosan befejeződnek a munkálatok, mert az építkezésre fordítható pénzünk elfogyott. Ahhoz, hogy befejezzük az udvart, és akkor még a kertészeti munkák hátra vannak... - két és fél millió forintra van szükségünk.
Ezért leírom ugyanazt, amit egy éve is: Az az álmom, hogy él Bánfalván, Sopronban és esetleg másutt is jó kétszázötven olyan ember, akinek valamiért olyan fontos ez a templom, hogy vásárol téglajegyet 10.000 forintnyi összegben.

A téglajegy vásárlásának legegyszerűbb módja, ha az összeget a számlaszámunkra utalják, vagy megvásárolják készpénzben a vasárnapi istentiszteleteinken. Ha máskor szeretnének készpénzben fizetni, keressék telefonon Heinrichs Eszter lelkészt! (06 20 824 26 11), vagy Juhász Rita gyülekezeti tagunkat! (06 20 915 3660)

Számlaszámaink:

Magyarországról:
Sopronbánfalvi Evangélikus Egyhgázközség: 12094002-00383888-00100005 Raiffeisenbank Sopron
Külföldről:

HU971209400200383888-00100005 UBRTHUHB

Az utalásnál kérjük tüntessék fel a közlemény rovatba azt a szót, hogy „Téglajegy”, és írják oda a címüket is, ahová postázni tudjuk a "jegyeket".

Köszönöm, hogy elolvasta ezt az írást. Ha lehetősége van rá, kérem támogassa téglajegy vásárlásával az idén ötvenhat éve iskolából templommá lett épület felújítását!

Erős vár a mi Istenünk!

Köszönettel és tisztelettel:
Heinrichs Eszter evangélikus lelkész

Sopronbánfalva, 2023. szeptember 11.