Közelgő gyülekezeti alkalmaink

Február 4-én, vasárnap kétnyelvű családi istentisztelet lesz. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Február 10-én, szombaton 16 órától ifjúsági farsangi délutánra várjuk gyülekezetünk fiataljait az ágfalvi gyülekezeti terembe.

Február 11-én, vasárnap magyar nyelvű úrvacsorás istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Február 16-án, pénteken Sopronbánfalván tartunk gyerekdélutánt 16 órától.

Február 16-án, pénteken fél hattól konfirmációs est lesz konfirmandusainknak a bánfalvi templomban.

Február 16-án, pénteken 20 órától az sopronbánfalvi gyülekezeti teremben egy beszélgetős estét tartunk a leendő presbitérium feladatairól és felelősségéről.

Február 18-án, vasárnap német nyelvű úrvacsorás istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Feburár 21-én, szerdán 18 órakor német nyelvű beszélgetőkör, Deutsche Kulturkreis Bánfalván.

Február 23-án, pénteken 16 órától Ágfalván lesz gyerekdélután.

Február 25-én, vasárnap magyar nyelvű úrvacsorás istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Feburár 28-án, szerdán 18 órakor német nyelvű beszélgetőkör, Deutsche Kulturkreis Bánfalván.

Március 3-án, vasárnap családi istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit, felekezeti hovatartozástól függetlenül. Erős vár a mi Istenünk!