Közelgő gyülekezeti alkalmaink

Március 8-án, pénteken 17.30-tól konfirmációs estet tartunk Bánfalván.
Március 10-én, vasárnap magyar nyelvű istentisztelet lesz, utána pedig közgyűlés. Ágfalván 9 órakor, Sopronbánfalván 10.30-kor.
Március 13-án, szerdán 19 órától teológiai beszélgetőkör lesz Ágfalván. A jelentkezők létszáma alapján vagy az irodában, vagy a gyülekezeti teremben.
Március 14-én, csütörtökön 16 órától gyerekdélutánt tartunk Sopronbánfalván.
Március 16-án, szombaton 16 órától ifjúsági délutánt tartunk Ágfalván.
Március 17-én, vasárnap német nyelvű úrvacsorás istentisztelet lesz. Ágfalván 9 órakor, Sopronbánfalván 10.30-kor.
Március 20-án, szerdán 18 órától német nyelvű beszélgetőkör lesz Bánfalván.
Március 22-én, pénteken 16 órától gyerekdélutánra várjuk a kicsiket Ágfalván.
Március 24-én, virágvasárnap magyar nyelvű úrvacsorás istentisztelet lesz. Ágfalván 9 órakor, Sopronbánfalván 10.30-kor. Ezeken az istentiszteleteken iktatjuk be gyülekezeteink új presbitériumát.
Március 28-án, nagycsütörtökön 15 órától Sopronbánfalván, 17 órától Ágfalván tartunk istentiszteletet.
Március 29-én, nagypénteken 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván lesz istentisztelet.
Március 31-én, HÚSVÉT vasárnapján Ágfalván HAJNALI ISTENTISZTELETET tartunk reggel hat órakor. Utána szerény agapére, húsvéti reggelire várjuk gyülekezetünk tagjait. Sopronbánfalván ezen a napon családi istentisztelet lesz 10.30-kor tojáskereséssel.
Április elsején, húsvét hétfőjén 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván lesz magyar nyelvű úrvacsorás istentisztelet.

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit, felelkezeti hovatartozástól függetlenül.

Erős vár a mi Istenünk!