Téglajegyek

Téglajegyekkel a sopronbánfalvi evangélikus templomért

A sopronbánfalvi evangélikus templom erősen felújításra szorul. A tetőszerkezet sajnos olyannyira megrongálódott, hogy a 24. óra utáni első percben vagyunk. Ezen kívül a bejárat melletti nyílászárók cseréje is és a homlokzat bepucolása is a „sürgős tennivalók” listán szerepel.

Kérjük mindazokat, akiknek gyülekezetünk fontos, vagy valamilyen módon kötödnek hozzánk, hogy téglajegyek vásárlásával támogassák egyházközségünket. Egy téglajegy ára 5000 forint.
A téglajegyek megvásárolhatók istentiszteleteink és már gyülekezeti programjaink előtt vagy után, megbeszélés szerinti időben (tel.: 06 20 824 26 11), presbiterienknél, vagy a Hajnal téri virágboltban a nyitva tartás szerinti időben.
Utalni is lehet a számlaszámunkra. Ez esetben kérjük, hogy a megjegyzés rovatba írják oda a lakcímüket, amire a jegyet postázhatjuk. Számlaszámunk: 12094002-00383888-00100005 Raiffeisenbank Sopron
A százezer forint feletti összeggel támogatók nevét templomunk falán réztáblára fogjuk „vésni”.
Előre is köszönjük támogatásukat.

Erős vár a mi Istenünk!

Heinrichs Eszter lelkész