Nagyheti istentiszteleteink

Virágvasárnap  9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván tartunk magyar nyelvű úrvacsorás istentiszteletet.
Nagycsütörtökön 10 órakor az ágfalvi úti Pszichiátriai Betegek Otthobában, 15 órakor Ágfalván, 18 órakor Bánfalván lesz kétnyelvű istentisztelet. Gyülekezeti alkalmainkon asztal körül ülve emlékezünk meg az úrvacsora szereztetéséről. Bánfalván a széder esti liturgia elemei közül is felelevenítünk néhányat, és közös vacsorára várunk szeretettel minden jelenlévőt. Utána 21 óráig kreatív foglalkozás, tűzgyújtás lesz.
Nagypénteken 15 órakor Sopronbánfalván, 17 órakor Ágfalván tartunk kétnyelvű istentiszteletet.
Húsvét vasárnapján 5.30-kor kétnyelvű hajnali istentiszteletre és közös reggelire hívogatunk Ágfalván. 9 órakor tradicionális magyar nyelvű istentiszteletet tartunk, 10-30-kor pedig kétnyelvű családi istentiszteletre várunk szeretettel mindenkit Sopronbánfalvára. A családi istentiszteletet követően tojáskeresést tartunk a templom udvarán.
Húsvét hétfőjén 9 órakor Ágfalván tartunk német nyelvű úrvacsorás istentiszteletet.

Alkalmainkra nagy-nagy szeretettel várunk mindenkit - felekezeti hovatartozástól függetlenül!