Júniusi alkalmaink

Június 6-án, csütörtökön 16.30-kor a bánfalvi templomban a konfirmációra készülünk.

Június 9-én, pünkösd vasárnapján tartjuk konfirmációi istentiszteleteinket 9 órakor Ágfalván, 11.30-kor  (!) Sopronbánfalván.

Június 10-én, pünkösd hétfőjén 15 órakor határ menti ökumenikus istentiszteletre hívogatunk szeretettel minden kedves érdeklődőt az ágfalvi római katolikus templomba.

Június 12-én, szerdán fél 9-től lelkészgyűlés lesz Ágfalván.

Június 14-én, pénteken 18 órától a lektorcsoport és a középnemzedék találkozik közös főzőcskézésre Ágfalván.

Június 16-án, vasárnap 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván tartunk német nyelvű istentiszteletet – úrvacsorával.

Június 20-án, csütörtökön kerül sor a burgenlandi Gustav Adolf ünnepségre, amelyen gyülekezetünk is képviselteti magát.

Június 23-án, vasárnap 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván tartunk magyar nyelvű istentiszteletet – úrvacsorával.

Június 24-28-ig gyülekezeti hittantáborunkat tartjuk Ágfalván.

Június 30-án, vasárnap táborzáró istentiszteletet tartunk Ágfalván 9 órakor. Sopronbánfalván 10.30-kor lesz magyar nyelvű istentisztelet.

Július 7-én, vasárnap 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván tartunk német nyelvű istentiszteletet Frau Gertraud Winter szolgálatával.