Márciusi alkalmaink

Március elsején kétnyelvű családi istentisztelet tartottunk. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Bánfalván.
Március 4-én, szerdán 16 órától „Kiskakas” nevű ovis csoportunk találkozik Ágfalván.
Március 4-én, szerdán 18 órakor presbiteri gyűlést tartunk Sopronbánfalván.
Március 5-én, csütörtökön 17 órától konfirmációs órát tartunk.
Március 5-én és 6-án a konfirmandusokkal és szüleikkel Balatonszárszóra utazunk, „csapatépítő” hétvégére.
Március 8-án, vasáranap magyar nyelvű úrvacsorás istentiszteltre hívogatunk. 9 órakor Ágfalvára, 10.30-kor Bánfalvára. Bánfalván az istentisztelet után közgyűlést tartunk.
Március 9-én, hétfőn 17 órakor presbiteri gyűlés lesz Ágfalván.
Március 11-én, szerdán 16 órától „Kiskakas” nevű ovis csoportunk találkozik Ágfalván.
Március 12-én, csütörtökön 19.30-kor énekkari próbát tartunk.
Március 13-án, pénteken 15 órakor Bánfalván, 16 órakor Ágfalván tartunk böjti áhítatot.
Március 14-én, szombaton 10-12 óráig húsvétra hangoló barkácskörre várjuk a gyerkőcöket a bánfalvi gyülekezeti terembe.
Március 15-én, vasárnap német nyelvű istentisztelet lesz. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Bánfalván.
Március 18-án, szerdán 16 órától „Kiskakas” nevű ovis csoportunk találkozik Ágfalván.
Március 19-én, csütörtökön 17 órától konfimrációs órát tartunk.
Március 19-én, csütörtökön 19.30-tól énekkar.
Március 21-én, szombaton 14-16 óráig az ágfalvi gyülekezeti terembe várjuk a gyerkőcöket húsvétváró barkácsolásra.
Március 20-án, pénteken 15 órakor Bánfalván, 16 órakor Ágfalván tartunk böjti áhítatot.
Március 20-án, pénteken 18 órakor beszélgetőkörünkbe várjuk a teológia és a közélet iránt érdeklődőket.
Március 22-én, vasárnap magyar nyelvű istentisztelre hívogatunk. 9 órakor Ágfalvára, 10.30-kor Bánfalvára. Ágfalván az istentisztelet után közgyűlést tartunk.
Március 25-én, szerdán 16 órától „Kiskakas” nevű ovis csoportunk találkozik Ágfalván.
Március 27-én, pénteken 15 órakor Bánfalván, 16 órakor Ágfalván tartunk böjti áhítatot.
Március 28-án, szombaton 9-órától 15 óráig gyülekezetünk lesz a házigazdája a határmenti konfirmandustalálkozónak, amelyre a határ mindkét oldaláról érkeznek a fiatalok. (A rendezvény helyszíne a Fenyő téri iskola lesz.)
Március 30-án, vasárnap kétnyelvű TAIZE-istentiszteltre várunk szeretettel mindenkit. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Bánfalván.

(A beszlélgetőkör és az énekkari próbák további időpontja még egyeztetés alatt van.)

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit, felekezeti hovatartozástól függetlenül.

Erős vár a mi Istenünk!