Korlátozások a gyülekezeti életben

Kedves Gyülekezeti Tagok! Az Ágfalvi és Sopronbánfalvi Társult Evangélikus Egyházközség elnökségei a Püspöki Tanács által írt körlevél értelmében úgy döntöttek, hogy a hétközi alkalmak mellett november 22-től az istentiszteleti alkalmakat is felfüggesztik. November 15-én még megtartjuk a vasárnapra meghirdetett német nyelvű istentiszteletet, de azután egy időre ismét szünetelni fognak istentiszteleti alkalmaink.
Helyettük, ahogyan az első hullám idején is, írott anyagokat és igehirdetéseket teszünk közzé internetes oldalainkon, illetve a tavasziakhoz hasonló „kerítéslátogatásokat” tervezünk, melyek során nyomtatott formában eljuttatunk idősebb gyülekezeti tagjainkhoz is a bíztató, vígasztaló írásokat és az aktuális híreket.
Előre meghirdetett időpontokban lehetőség lesz „Nyitott templom” néven időközönként egy kis zene, gyertyafény és olvasnivaló mellett az Isten házában való elcsendesedésre is.
A püspöki körlevelet az alábbi linken olvashatják: https://www.evangelikus.hu/jobb-keves-az-ur-felelmevel?fbclid=IwAR3pTchZ...
Megértésüket köszönjük.
Isten áldja és őrizze gyülekezetünk minden tagját egészségben!

Reméljük, hamarosan újra találkozunk a megszokott formában!
Erős vár a mi Istenünk!

Az Ágfalvi és Sopronbánfalvi Társult Egyházközség elnökségei

Ágfalva. 2020. november 12.