Szentesti istentiszteletek

Furcsa egy év van mögöttünk… És furcsa lesz ez a karácsony is. Nagyon-nagyon furcsa lesz, hogy húsvét után templomaink karácsonyra is zárva maradnak. Résnyire, valamennyire kinyithatnánk őket, de gyülekezetünk vezetősége így dönött. Ezen döntés értelében az idén csak december 24-én tartunk istentiszteletet a karácsonyi ünnepkörben. December 24-én 16 órakor Sopronbánfalván a templom udvarán lesz rövid, élő zenés, tűzgyújtásos, “csillagószórós” istentiszteletet – a szokás melegedő itókákkal, Ágfalván pedig 18 órakor a gyönyörűen megújult gyülekezeti házunk udvarán tartunk hasonló módon istentisztelet. Nagy-nagy szeretettel várunk mindenkit! Régieket és újakat, kicsiket és nagyokat, evangélikusokat és nem evangélikusokat...
Kérjük az alkalmakra maszkot hozzanak! És aki tud, csillagszórót is.
Ady Endre gyönyörű soraival kívánunk mindenkinek áldott szép karácsonyvárást!

„De jó volna, mindent,
Elfeledni,
De jó volna játszadozó
Gyermek lenni.