A szentesti istentiszteletekről újfent...

az időjárás-előrejelzés szentestére sajnos esőt jósol... Bánfalván a 16 órakor kezdődő istentiszteleten - a templom mérete miatt - mindenképpen az udvaron leszünk. A csillagszóró mellé esernyőt is hozzanak! Ágfalván azonban a templom elég nagy ahhoz, hogy a járványügyi előírásokat betartsuk. Kérjük, maszkot mindenki hozzon magával! (Bánfalvára is.) Egymás mellett csak egy háztartásban élők ülhetenek. Istentiszteletünk Ágfalván 18 órakor kezdődik.
Ez a szenteste és ez a karácsony más lesz, mint a többi... A mellékelti képet ma reggel fényképeztem. A szivárvány a Szentírásban a reménység jele, a karácsonykor született Isten fia pedig az emberiség legnagyobb reménysége. Legyen számunkra is azzá, és adjon mindannyiunknak - még ebben a járványos, nehéz időben is - reményteljes szép karácsonyt, áldott ünnepet, békességet, szeretetet!

Nagy szeretettel várunk mindenkit - felekezeti hovatartozástól függetlenül - alkalmainkra!

Heinrichs Eszter evangélikus lelkész

Ágfalva, 2021. december 22.