Táborinfó

Kedves „táboros” Szülők! Közeleg a hittantábor időpontja, ezért néhány információt szeretnék Önökkel megosztani. A tábor június 14-től június 18-ig, hétfőtől péntekig tart, 9-16 óráig, vasárnap pedig egy táborzáró családi istentiszteletre várunk szeretettel mindenkit 9 órakor az ágfalvi evangélikus templomba. Táborunk fő témája a „mindennapi kenyér” lesz, programunk főleg e köré a téma köré csoportosul. Barkácsolunk, zenélünk, kenyeret sütünk, kirándulunk, „templommozizunk”, játszunk... Vendégünk lesz Fehér Hajnalka üvegművész, Taschner Tamás idegenvezető, Becska Zsóka óvónő, Udvardy Ferenc a Fertő-Hansági Nemzeti Park munkatársa és a Csoltói házaspár is.
Három napot Ágfalván leszünk, egyet Bánfalván, illetve Sopronban, egyet pedig Fertő parti falvakban.
Péntekre ágfalvi programot terveztünk. Nemzetiségi napot tartunk, táncolunk, mobil kemencében kenyeret sütünk, ügyességi játékokat játszunk... A délutáni alkalmat a szülőket meghívva, velük közösen tervezzük. Aki tudja, kérjük tegye szabaddá magát péntek délutára!

Kérjük, hogy a gyerkőcöknél legyen minden nap:
- kulacs
- tízórai
- taj-kártya
- a kirándulásokra egy kevés költőpénz
- naptej

A hétfői barkácsoláshoz (batikolás) pedig egy fehér póló.

A személyes találkozásban és egy szép és vidám hétben reménykedve:

Heinrichs Eszter lelkész és Demeter-Vörös Andrea óvónő

Ágfalva, 2021. június 1.