Szeptemberi istentiszteleteink

Szeptember 5-én, vasárnap német nyelvű istentiszteletet tartunk. 9 órakor Ágfalván, fél 11-kor Sopronbánfalván.
Szeptember 12-én Ágfalván 9 órakor magyar nyelvű istentisztelet lesz. Sopronbánfalván ezen a napon emlékezünk meg régi templomunk felszenteléséről. Fél 11 órakor kezdődő búcsúi istentiszteletünkön négy fiatal részesül konfirmációi áldásban.
Szeptember 18-án, szombaton 15 órakor ünnepi istentisztelet keretében emlékezünk meg a 75 éve kitelepített bánfalvi németekről. Istentiszteltünkön dr. Fabiny Tamás püspök hirdet igét. Alkalmunk helyszíne a bánfalvi „hegyi” templom lesz. Onnan lejőve megkoszorúzzuk a kitelepítettek emlékművét, majd fogadást tartunk templomunk udvarán.
Szeptember 19-én, vasárnap 11 órakor kezdődő istentiszteletünkön hálát adunk a megújult gyülekezeti házunkért, és megemlékezünk a 75 évvel ezelőtt kitelepített ágfalvi németekről. Az istentiszteleten igét hirdet dr. Fabiny Tamás püspök, és ünnepi beszédet mond Soltész Miklós államtitkár. Az alkalom után szerény ebédre várunk szeretettel mindenkit.
Szeptember 26-án, vasárnap - kivételesen - 10 órakor konfirmációi istentiszteletet tartunk. Bánfalván 10.30-kor magyar nyelvű istentiszteletet lesz.

Az alkalmainkra nagy szeretettel várunk mindenkit – felekezeti hovatartozástól függetlenül.