Decemberi alkalmaink

December 12-én, advent 3. vasárnapján magyar nyelvű istentiszteleteket tartunk. 9 órakor Ágfalván, fél 11-kor Bánfalván.

December 17-én, pénteken 17 órától az ágfalvi hittanosok karácsonyi próbája lesz.

December 19-én, advent 4. vasárnapján német nyelvű istentiszteleteket tartunk. 9 órakor Ágfalván, fél 11-kor Bánfalván.

December 23-án, pénteken 10 órától az ágfalvi pszichiátriai otthonban tartunk istentiszteletet és karácsonyi ünnepséget.

December 24-én, Szenteste 16 órakor a bánfalvi templom udvarán tartunk a tavalyihoz hasonló szabadtéri istentiszteletet. Fúvós zenével, csillagszóróval, tűzgyújtással, forralt borral, teával...
18 órától Ágfalván a templomban tarjuk a kétnyelvű tradicionális alkalmunkat.

December 25-én, karácsony első napján karácsonyi ünnepi istentiszteleteket tartunk – magyar nyelven, a hittanos gyerekek műsorával.

December 26-án, karácsony második napján német nyelvű istentiszteletre hívogatunk.

December 31-én, óév estéjén 15 órakor Bánfalván, 16.30-kor Ágfalván tartunk istentiszteletet, amelyen gyertyagyújtással emlékezünk az idén kereszteltekre, esketettekre, konfirmáltakra és az elhunytakra.

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit, felekezeti hovatartozástól függetlenül.