Karácsonyi istentiszteletek

December 24-én, Szenteste 16 órakor a bánfalvi templom udvarán tartunk a tavalyihoz hasonló szabadtéri istentiszteletet. Fúvós zenével, csillagszóróval, tűzgyújtással, forralt borral, teával...
18 órától Ágfalván a templomban tarjuk a kétnyelvű tradicionális alkalmunkat.

December 25-én, karácsony első napján karácsonyi ünnepi istentiszteleteket tartunk – magyar nyelven, a hittanos gyerekek műsorával. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

December 26-án, karácsony második napján német nyelvű istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

December 31-én, óév estéjén 15 órakor Bánfalván, 16.30-kor Ágfalván tartunk istentiszteletet, amelyen gyertyagyújtással emlékezünk az idén kereszteltekre, esketettekre, konfirmáltakra és az elhunytakra.

Alkalmainkra szeretettel várunk Mindenkit, felekezeti hovatartozástól függetlenül!