Áprilisi istentiszteletek

Április 3-án, vasárnap 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván lesz családi istentisztelet.

Április 10-én, vasárnap 9 órakor Ágfalván, 15 (!) órakor Sopronbánfalván – istentisztelet keretében – megemlékezük a 76 éve kitelepített németekről. Bánfalván az istentisztelet után koszorúzást és szeretetvendégséget is tartunk.

Április 14-én, nagycsütörtökön 10 órakor a Pszichiátriai Betegek Otthonában lesz úrvacsorás istentisztelet, 15 órakor Bánfalván, 18 órakor pedig Ágfalván tartunk úrvacsorás istentiszteletet.

Április 15-én, nagypénteken 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván tartunk istentiszteletet.

Április 17-én, húsvét vasárnap 5.30-kor tűzgyújtás és kétnyelvű hajnali istentisztelet lesz felnőttkonfirmációval Ágfalván, 9 órakor magyar nyelvű úrvacsorás istentisztelet Ágfalván, 10.30-kor pedig kétnyelvű húsvéti családi istentiszteletet tartunk Sopronbánfalván.

Április 18-án, húsvét hétfőjén 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván lesz magyar nyelvű úrvacsorás istentisztelet.

Április 24-én, vasárnap templomainkban nem, hanem az ágfalvi-somfalvi határátkelő mellett (a katolikus templom és a temető mellett) tartunk határ menti szabadtéri istentiszteletet a szomszédos osztrák gyülekezetekkel közösen.

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit, felekezeti hovatartozástól függetlenül!