Májusi alkalmaink

Május elsején, anyák napján családi istentisztelet. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Május 8-án, vasárnap magyar nyelvű úrvacsorás istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván. Betegség miatt Mesterházy Balázs volt esperes és harkai lelkész szolgál az alkalmon. Fogadják őt (is) szeretettel!

Május 10-én, kedden 18 órától német estet tartunk Bánfalván, Taschner Tamás és Csoltói József vezetésével. A nyelvtudás nem feltétel, szeretettel várunk mindenkit.

Május 12-én, csütörtökön 17 órától a bánfalvi gyülekezeti teremben lesz konfirmációs óra.

Május 13-án, pénteken 16 órától az ágfalvi gyülekezeti terembe gyerekdélutánra, tavaszi barkácsolásra várjuk hittanosainkat és barátaikat.

Május 15-én, vasárnap német nyelvű istentisztelet lesz. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Május 20-án, pénteken 16 órától a bánfalvi gyülekezeti terembe gyerekdélutánra, tavaszi barkácsolásra várjuk hittanosainkat és barátaikat.

Május 21-én, szombaton Ágfalván 9-14 óra között lesz a másnapi istentisztelet próbája.

Május 22-én, vasárnap a konfirmandusok vizsgájára kerül sor. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván. 15 órától pedig közös vizsga lesz a presbiterekkel az ágfalvi gyülekezeti házban.

Május 29-én, vasárnap német nyelvű istentiszteletet tartunk.

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit, felekezeti hovatartozástól függetlenül.