Szeptemberi istentiszteletek Ágfalván és Sopronbánfalván

Szeptember 4-én, vasárnap kétnyelvű istentiszteletre várunk kicsiket és nagyokat. 9 órakor Ágfalvára, 10.30-kor Sopronbánfalvára.

Szeptember 11-én ünnepeljük a bánfalvi templomszentelési ünnepünket, a búcsút. Ezen a napon is lesz 9 órakor istentisztelet Ágfalván, ünnepi istentiszteletünket pedig fél 11-kor tartjuk Sopronbánfalván a templomban.

Szeptember 18-án, vasárnap magyar nyelvű úrcsaorás istentiszteletre hívogatunk.

Szeptember 25-én ágfalvi templomszentelési istentiszteletünket tartjuk. Ünnepi istentiszteletre várunk szeretettel mindenkit 9 órára az ágfalvi evangélikus templomba. Fél 11-től pedig Bánfalván lesz magyar nyelvű istentisztelet.

Tanévnyitó istentiszteletünket október 2-án, vasárnap tartjuk. 9 órakor Ágfalván, fél 11-kor Sopronbánfalván.

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit, felekezeti hovatartozástól függetlenül.