Decemberi alkalmaink

December 2-án, pénteken 16 órától Ágfalván – Határtörténetek címmel kiállításmegnyitót tartunk.

December 2-án, pénteken 16.20-tól a karácsonyi műsor próbája lesz a gyerekekkel.

December 3-án, szombaton 15 órától ifjúsági óra lesz Bánfalván.

December 4-én, vasárnap, advent második vasárnapján családi istentisztelet lesz, ahol vendégül látjuk a Mikulást is. 9 órakor Ágfalván, fél 11-től Sopronbánfalván.

December 5-én, hétfőn 18 órától a Bánfalvi Hagyományteremtők Egyesület tart Mikulásünnepséget a bánfalvi templom udvarán.

December 9-én, pénteken 16.30-tól az ágfalvi templomban tartjuk a karácsonyi műsor próbáját.

December 11-én, advent 3. vasárnapján magyar nyelvű úrvacsorás istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalván, fél 11-től Sopronbánfalván.

December 15-én, csütörtökön 17 órától konfirmációs oktatás lesz Bánfalván, 19 órától pedig felnőtt beszélgetőkörbe hívogatunk.

December 15-én, csütörtökön 17 órától a Pszichiátriai Betegek Otthona dolgozói részére lesz zenés áhítat a templomban.

December 16-án, pénteken 16.30-tól a bánfalvi karácsonyi műsor próbájára várjuk a gyerkőcöket.

December 17-én, szombaton 17 órától az ágfalvi kórusokkal közösen adventi zenés áhítatot tartunk az ágfalvi templomban.

December 18-án, vasárnap 9 órakor német nyelvű adventi istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalván, fél 11-től Sopronbánfalván.

December 23-án, pénteken 10 órától az Pszichiátriai Otthonban lesz karácsonyi istentisztelet és ünnepség.

December 24-én, szenteste 16 órakor fáklyás, „csillagszórós” istentiszteletet tartunk a bánfalvi templom udvarán. Utána forralt borra és teára várunk szeretettel mindenkit.

18 órától Ágfalván tartunk szentesti istentiszteletet.

December 25-én, karácsony első napján 9 órától Ágfalván, 10.30-tól Bánfalván tartunk magyar nyelvű istentiszteletet a gyermekek műsorával.

December 26-án, karácsony másnapján 9 órától Ágfalván, 10.30-tól Bánfalván tartunk német nyelvű istentiszteletet.

December 31-én, szilveszter napján 15 órától Bánfalván, 16.30-tól Ágfalván tartunk óév esti istentiszteletet.

Alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit, felekezeti hovatartozástól függetlenül!