Megújult az ágfalvi templomtorony, megújulóban a toronyóra...

Az ágfalvi templomtorony felújítása elkészült. Hálásan köszönünk minden anyagi támogatást. Nagy-nagy köszönet az Egyházi- és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkárságnak, a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.-nek, Magyarország Kormányának, a Magyarországi Evangélikus Egyháznak, a Nyugati (Dunántúl) Egyházkerületnek, a Soproni Evangélikus Egyházmegyének és azoknak a kedves ágfalviaknak, akik anyagilag támogatták a felújítást. Nagy-nagy köszönet a Műemlékgondozó Kft.-nek, Baranyai Gábor ügyvezetőnek és Jakab Attila építésznek munkájukért, szakértelmükért, tudásukért, türelmükért, áldozatkészségükért...!

Sajnos a toronyóra- és harangszerkezet felett is eljárt az idő, jó féléve nem működik. Előreláthatólag hétfőn orvosolják ezt a problémát. Az óra- és harangszerkezet rekonstrukciója 1.400.000 forint. Egy magát megnevezni nem kívánó ágfalvi család ennek a költségnek felét elvállata, átutaltak a számlánkra 700.000 forintot. Aki még úgy érzi, hogy jó szívvel tudná adakozni a toronyóra szerelésére, az - kérjük - támogassa akár egy csekély összeggel is a felújítást!

Számlaszámunk: 11737083-20095187 OTP Sopron

Hálás köszönettel: Heinrichs Eszter lelkész