Áprilisi gyülekezeti programok

Április 7-én, vasárnap családi istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalvára, 10.30-ra Sopronbánfalvára.

Április 11-én, csütörtökön beszélgetőkörünk találkozik 19 órakor. A helyszín a megbeszélés szerint lesz.

Április 12-én, pénteken 17.30-tól konfirmációs órát tartunk.

Április 14-én, vasárnap Ágfalván magyar- Bánfalván kétnyelvű istentiszteletet tartunk. Ezen a napon emlékezünk meg a bánfalvi németek kitelepítéséről. Ágfalván 9 órakor, Bánfalván 15 órakor kezdődik az istentisztelet. Bánfalván köszöntőt mond dr. Farkas Ciprián soproni polgármester és Jakob Kruse lépesfalvi lelkész is. A koszorúzás után szerény fogadásra várjuk a megjelenteket.

Április 18-án, csütörtökön18 órától presbiteri gyűlésünk lesz Ágfalván.

Április 19-én, pénteken 16 órától gyerekdélutánra várjuk a kicsiket.

Április 19-én, pénteken 18 órától presbiteri gyűlésünk lesz Bánfalván.

Április 21-én, vasárnap német nyelvű istentiszteletünk lesz. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Április 26-án, pénteken 16 órától gyerekdélutánt tartunk Ágfalván.

Április 26-án, pénteken 17.30-tól konfirmandusóra lesz Bánfalván.

Április 28-án, vasárnap magyar nyelvű istentiszteletre hívogatunk. 9 órakor Ágfalvára, 10.30-ra Sopronbánfalvára.

Gyülekezeti alkalmainkra szeretettel várunk mindenkit – felekezeti hovatartozástól függetlenül.

Erős vár a mi Istenünk!