Májusi gyülekezeti alkalmaink

Május 5-én, vasárnap családi istentiszteletre várunk mindenkit. Különös szeretettel az édesanyákat és a hittanosokat. :) 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Május 9-én, mennybemenetek napján 10 órakor egy különleges istentiszteletre "Himmelfahrtsfrüstück"-re várunk szeretettel mindenkit Ágfalváról is a sopronbánfalvi gyülekezeti teremben. Süteményadományoknak örülnénk.
Május 10-én, pénteken 17.30-tól konfirmációs óra lesz Bánfalván.

Következő napon, május 11-én, szombaton 9-14 óráig konfirmandusnap lesz Ágfalván.

Május 12-én, vasárnap pedig a vizsga lesz. Mindenki a saját gyülekezetében vesz részt a vizsgaistentiszteleten, délután pedig a szülők és a presbiterek előtt lesz Ágfalván a játékos vizsga.

Május 12-én, vasárnap magyar nyelvű istentisztelet lesz, amely a konfirmandusok vizsgaistentisztelete is. 9 órakor Ágfalván, 10.30-kor Sopronbánfalván.

Május 17-én, pénteken 16 órától Bánfalván lesz gyerekdélután.

Május 19-én, pünkösd vasárnapján konfirmációi istentiszteletre hívogatunk, amely Ágfalván 9 órakor, Sopronbánfalván - kivetételesen - 11.30-kor kezdődik.

Május 20-án, pünkösdhétfőn 10 órakor határ menti istentisztelet lesz templomunkban, amelyre szeretettel hívjuk az ágfalvi, a bánfalvi és a lépesfalvi testvéreket, és minden kedves érdeklődőt.

Május 24-én, pénteken 16 órától gyerekdélutánra várjuk az ágfalvi hittanosokat és barátaikat.

Május 26-án, vasárnap - Hegedűs Attila szolgálatával - magyar nyelvű istentiszteletet tartunk.

A beszélgetőkör időpontját még hirdetni fogjuk.

Isten áldjon mindenkit! Erős vár a mi Istenünk!